Prestieradla z ovčieho rúna

Prestieradlá z ovčieho rúna alebo inak povedané z ovčej vlny´, ktorá obsahuje lanolín majú výborné vlastnosti pohlcovať vlhkosť, to znamená že pohlcuje prebytočnú vlhkosť z tela a tak nespôsobuje pocit vlhkej pokožky počas spánku. Ovčie rúno sa pri chladnejšom vzduchu stiahne a pri vyšších teplotách sa rozšíri. Ide o termoreguláciu, vďaka ktorej Vás dokonale zahreje v zime a v lete zabraňuje poteniu a prehriatiu organizmu. Prestieradlo je vhodné pre každého, kto má rád prírodné materiály, kladie dôraz na zdravý životný štýl. Prestieradlo z ovčej vlny (ovčie rúno) je antialergické, nezdržiavajú sa v ňom roztoče, je vhodné pre ľudí trpiacich reumatickými problémami a rôznymi alergiami, je vhodné pre astmatikov aj ľudí s citlivou pokožkou.
Prestieradlá z ovčieho rúna majú priaznivý účinok pri liečbe najmä reumatických chorôb – bolesť v chrbte, svalové napätie.
Prestieradlá z ovčej vlny zabezpečuje zdravý a spokojný spánok tým, že udržiava konštantnú telesnú teplotu a priedušnosť, čo znamená, že “spolu s nami dýcha”.

Zobrazených všetkých 7 výsledkov