Doplnky z ovčej vlny

Ovčie rúno obsahuje lanolín. Má výborné vlastnosti pohlcovať vlhkosť, to znamená že pohlcuje prebytočnú vlhkosť z tela a tak nespôsobuje pocit vlhkej pokožky. Ovčie rúno sa pri chladnejšom vzduchu stiahne a pri vyšších teplotách sa rozšíri. Ide o termoreguláciu, vďaka ktorej Vás dokonale zahreje v zime a v lete zabraňuje poteniu a prehriatiu organizmu. Deka z ovčej vlny (ovčie rúno) je vhodná pre každého, kto má rád prírodné materiály, kladie dôraz na zdravý životný štýl. Deka z ovčej vlny (ovčie rúno) je antialergická, nezdržiavajú sa v nej roztoče, je vhodná pre ľudí trpiacich reumatickými problémami a rôznymi alergiami, je vhodná pre astmatikov.
Deka z ovčej vlny (ovčie rúno ) má priaznivý účinok pri liečbe najmä reumatických chorôb – bolesť v chrbte, svalové napätie.
Deka z ovčej vlny (ovčie rúno) zabezpečuje zdravý a spokojný oddych tým, že udržiava konštantnú telesnú teplotu a priedušnosť.

Doplnky z ovčej vlny, 100% prírodný produkt.
Doplnky z ovčej vlny je 100% prírodným produktom. Ovčie rúno je prírodným živočíšnym vláknom, ktoré má vlastnosti termoregulácie, vhodné pre alergikov..

Zobrazené všetky 2 výsledky